czwartek, 6 czerwca 2013

Trochę informacji, some informations

Hej kochani,
Chciałabym wam powiedzieć, że jeżeli chcecie zobaczyć moje stylizacje i mój styl to zapraszam na mojego nowego lookbook-a http://lookbook.nu/maybe_333. Zapraszam was do komentowania i hypowania :)
I jeszcze jedna informacja, ponieważ zbliżają się wakacje i będzie trochę więcej czasu postaram się pisać częściej posty i być może niektóre będą nie tylko po polsku, ale i po angielsku. ( Nie jestem świetna z angielskiego, dlatego mogą pojawić się błędy :()
Również chciałabym was zachęcić do zadawania pytań na moim ask-u http://ask.fm/maybeyou33, oraz (najprawdopodobniej) niedługo pojawią się moje pierwsze filmiki na you tube.


Hi,
Today I would like to say you some informations. If you want to see my style, you can go to my Lookbook http://lookbook.nu/maybe_33. I'm inviting you to comment and hype me.
Because holidays are comming, I will have more time and I will apply write more posts. Maybe there will be not only in Polish, but in English.( I'm not very good at English , so sorry for my mistakes ). Also I would like you to encourage you to ask me questions on my ask.fm : http://ask.fm/maybeyou33 and probably I will record some films for you tube.

2 komentarze:

dariakm321 pisze...

ok jak juz zaczniesz nagrywac filmiki na youtube to podaj link bo chetnie bym poglandala

Lumirka pisze...

Zacznij nagrywać to Cię zasubskrybuję twój kanał ;)