niedziela, 21 kwietnia 2013

Nie kupuję w Zarze.....,bo.....

Hej kochani,
Dzisiaj, ponieważ mam mało czasu napiszę krótki post dlaczego nie kupuję w Zarze, mam nadzieję, że nikogo nie urażę moją opinią.
Wcale nie czuję się gorsza, że nie mam ani jednego ubrania z tego sklepu. Wydaje mi się, że aby fajnie wyglądać nie trzeba ubierać się w prestiżowych butikach ( Tommy Hilfiger, Zara itd, itp.). Zara nie jest sklepem najlepszym jakościowo, ale też nie najgorszym. Według mnie cena większości ubrań nie jest ich warta. Owszem bardzo podoba mi się wiele rzeczy, jednak mogę znaleźć podobne w innych sklepach. Wiele kobiet przepłaca, płacąc tylko i wyłącznie za markę. To właściwie mi nie przeszkadza, każdy na co innego przeznacza pieniądze. Najgorszy jest jednak fakt, że wiele osób bardzo lansuje się tym ( chwaląc się przy każdej okazji, zachwalając jakość przy tym obrażając inne tańsze sklepy i gadanie, że jest tanio). Nie każdego stać na tak drogie ubrania. Rozumiem, że czasami jest spódnica, która nie jest modna ale ładna i w innym sklepie takiej nie znajdziemy, wtedy warto zainwestować, ale kupować białego bawełnianego t-shirta za 60 zł to chyba przesada, szczególnie że w sklepie obok możemy kupić taki sam za 19 zł. To co tutaj napisałam jest raczej krytyką,  jednak nie uważam, że to sklep w którym nikt nie powinien kupować, bo moja opinia zawiera też wiele pozytywnych rzeczy. Głównie cenię sb Zarę za oryginalność i kreowanie trendów, a nie podążanie za nimi. Jedynie przeszkadza mi cena :(
<a href="http://www.bloglovin.com/blog/7299809/?claim=tcmwfx96ys8">Follow my blog with Bloglovin</a>


2 komentarze:

dariakm321 pisze...

zgadzam się choć lubię zare :)

natalia. pisze...

zgadzam się z Tobą. ja także nie kupuję z Zarze i w podobnych sklepach, gdyż po prostu jest tam za drogo. fakt, że nie raz oglądam ciuchy i poszukiwaniu okazji, ale raczej bez rezultatu.